20.02.2020 r.

Wszystkich zainteresowanych artystycznym i animacyjnym rozwojem po ukończeniu szkoły średniej zaprosiliśmy dziś na pokaz taneczny, a po nim „spacer” po pracowniach Studium.

Na naszej scenie zaprezentował się zespół taneczny Dana Da z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu. Brawo, dziękujemy!

Kolejne „Drzwi otwarte” już niebawem.

W programie dzisiejszego spotkania:

Miałam tego nie tańczyć” – Wiktoria Czaja w autorskiej etiudzie solowej przygotowanej w ramach zaliczenia przedmiotu Nowe Style Taneczne

Kaldo e fredo” duet autorski Adrianny Russek i Marty Gorzkiewicz

Joker” – solo Małgorzaty Pławskiej

Oczy niebieskiego psa” –  etiuda zaliczeniowa I roku tańca, inspirowana opowiadaniem Gabriela Garcii Marqueza przygotowana z I rokiem tańca w ramach przedmiotu Taniec Współczesny.

Lament” – etiuda zaliczeniowa, inspirowana utworem muzycznym, bazująca na elementach ruchowych techniki Marthy Graham, przygotowana z II rokiem tańca w ramach przedmiotu Nowe Style Taneczne.

Lustro” Marlena Sowacka w autorskiej etiudzie solowej przygotowanej w ramach zaliczenia przedmiotu Nowe Style Taneczne.

Nie mogę siedzieć, nie mogę leżeć” zespół Dana Da z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu w choreografii Magdaleny Mazurowskiej 

Z kim tak Ci będzie źle?” – etiuda zaliczeniowa przygotowana z I rokiem teatru w ramach przedmiotu Techniki Ekspresji Scenicznej. 

Twoje oczy” – wiersz Wandy Bacewicz w wykonaniu Klaudii Kusz

Never” – etiuda zaliczeniowa, inspirowana tematem piosenki, bazująca na elementach tańca współczesnego i teatru tańca, przygotowana z I rokiem tańca w ramach przedmiotu Nowe Style Taneczne.

Close Menu