19 maja 2018 r.
IV Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA

Nagroda za „Wędrówki Pana Sommera” w chor. Anny Wytych- Wierzgacz dla zespołu STUDNIA (Aleksandra Smoliga, Zuzanna Wojciechowska, Martyna Lewandowicz, Dominik Kupka, Kacper Klimczak).

Jury w składzie Aleksandra Dziurosz, Anna Krysiak i Jacek Przybyłowicz po obejrzeniu 27 prezentacji postanowiło przyznać trzy nagrody główne, dwa wyróżnienia i jedną nagrodę indywidualną.

Nagrody główne, każda w wysokości 1000 zł otrzymali: w kategorii do 12 lat zespół Jarzębinki z Bielska Białej za choreografię „Morskie Fale”, w kategorii 13-16 lat zespól Brax V z Bydgoszczy za choreografię „Kilka minut … do szczęścia” i w kategorii pow. 17 lat Teatr Tańca Studnia z Kalisza za choreografię „Wędrówki Pana Sommera”. Nagrodę choreograficzną w wysokości 600 zł otrzymała Aleksandra Komarnicka-Drużbicz. Wyróżnienia w wysokości po 200 zł jury przyznało zespołowi Classic I z Włocławka za wnikliwą i dojrzałą interpretację układu choreograficznego „Winobranie” oraz zespołowi Pasja z Łodzi za interesującą kompozycję i precyzyjne wykonanie choreografii „Układanka”. Gratulujemy!

Close Menu