Słuchaczy Studium Animatorów Kultury wraz z podopiecznymi Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu można spotkać w kaliskich przestrzeniach miejskich. To zapowiedź zbliżającego się 29. festiwalu działań ulicznych „La Strada”. Czynnie uczestniczymy w tej wyjątkowej edycji.

Zapraszamy na tegoroczną 29. edycję festiwalu „La Strada”. My też tam będziemy. Zapraszamy na spektakl pt. “META-FOR(M)Y”
 
Spektakl z lalką (wykonaną podczas zajęć), oparty na tekście Stanisława Ignacego Witkiewicza (Witkacego), zatytułowanym „Matka”.
 
Pojawiające się elementy teatru formy inspirowane są tańcem serpentynowym oraz tańcem wyzwolonym.
 
Reżyseria: Małgorzata Kałędkiewicz-Pawłowska
Aktorka: Wiktoria Chomicz
Elementy teatru formy w opracowaniu Anny Wytych-Wierzgacz: Emanuella Gruszka, Antonina Kostera, Martyna Maślanka, Weronika Wiączek, Natalia Wypchło
 
W imieniu organizatora – Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapraszamy na 29. LA STRADA – JĘZYK TEATRU. Program. Prowadzącymi festiwal będą nauczyciel naszego Studium Marzanna Forysiak i Paweł Figiel.
 
LA STRADA jest jednym z najstarszych wydarzeń plenerowych w naszej części Europy. Tegoroczny program to analiza spektakli pod kątem zarówno treści (przekaz), jak i formy (sposób gry aktorskiej, choreografia, muzyka, scenografia, charakteryzacja). Zapraszamy WSZYSTKICH – dzieci, młodzież i dorosłych! Będzie różnorodnie, kolorowo i magicznie!
 
Więcej informacji o FESTIWALU:👇👇
 
 
fot. CKiS Kalisz 
 
Close Menu