Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Policealne Studium Animatorów Kultury
NOWE, ale z wciąż aktualnym hasłem „Po pierwsze umiejętności i praktyka!”

Przygotowaliśmy dla Was trzy specjalizacje:
— animator tańca
— animator działań teatralnych
— animator działań filmowych
w trybie dziennym i zaocznym.

Tutaj znajdziesz link do podania o przyjęcie do szkoły.

Zapraszamy!!

Zainteresowanych prosimy o kontakt ze Studium:

ul. Podmiejska 25a, Kalisz

tel. 062 766 04 46, e-mail: ppskak@op.pl

https://www.facebook.com/studium.kultury

Obejrzyj spot:

     IMG_7630

Masz talent?
Rozwiń go w Policealnym STUDIUM ANIMATORÓW KULTURY w Kaliszu!

Przyjdź do nas!
Otwieramy Ci drzwi do wielu zawodów!
Uwierz, że praca może być pasją i realizowaniem marzeń. Nasza szkoła pomoże Ci odkryć Twoje walory i wyszlifuje Twój talent.
Aleksander_Zajczyk_31Z nami czekają Cię 2 lata bardzo intensywnego życia, wypełnionego kontaktem z różnymi formami sztuki związanej z tańcem, teatrem, fotografią i filmem. Pomożemy Ci doskonalić Twoje umiejętności i dawać sobie radę w niesprzyjających okolicznościach.

PPSKAK_5minut_foto_Piotr_St_Walendowski008Przez ponad 40 lat istnienia naszej szkoły mieliśmy przyjemność kształcić mnóstwo niesamowitych osobowości, które dziś zajmują znaczące miejsce w tworzeniu kultury naszego kraju (i nie tylko).
W PSAK rozwiniesz swoją kreatywność, nauczysz się poruszać na scenie, konstruować maski, lalki, scenografie i kostiumy. Dowiesz się, że myślenie nielinearne może zwiększyć potencjał Twojego mózgu.
Tutaj, jak nigdzie indziej, można nauczyć się otwartości na ludzi, kreatywności i poczuć się swobodnie, poznając tajniki szeroko pojętej sztuki i animacji kulturalnej.

11030913_865136243576648_1276270333427677931_n

Uczymy ludzi wrażliwych i poszukujących!
Rozwiniemy Waszą kreatywność na zajęciach teatralnych (reżyseria, scenografia, zajęcia aktorskie, pisanie scenariuszy) i tanecznych (taniec współczesny, choreografia, rytmika), filmowych (kompozycja obrazu filmowego, montaż i efekty), a o intelekt zadbamy na przedmiotach teoretycznych.
Nauka u nas jest dobrym przygotowaniem do podjęcia bądź kontynuacji studiów na kierunkach związanych z kulturą, teatrem, mediami, rozrywką, reklamą, pracą z ludźmi.

stoliczek

Szkoła artystyczna Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury (po przekształceniu Policealne Studium Animatorów Kultury) powstało na mocy zarządzenia nr 37/79 z dnia 29.08.1979 r. na podstawie paragrafu 4 pkt.7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 lipca 1976 r.

Close Menu